The big ones with a little pond,

29. dubna 2013 v 21:59 | Iris |  (kni)hovna
Pár novinek z uplynulých dní...
Dneska jsme měli ve škole poslední zvonění. Teda spíš oktáva měla poslední zvonění a já to opět odnesla. Měla jsem obličej popatlaný černou barvou a utratila jsem spoustu peněz - zkrátka jako loni. I když musím uznat, že tentokrát se mi aspoň nechtělo zvracet ze žádnýho květáku. Jo a spolužáci si od oktávy koupili nějaký paintballový kuličky a házeli to po stěnách (na tom sluníčku na zadní stěně se to fakt vyjímalo). Já jsem na nějaký kuličky kašlala a pořídila jsem si geniální penál s žirafkou (je sice použitý, ale maximálně roztomilý) a žlutý lak na nehty. A pak mi někdo (jistý tip mám, ale nevím to jistě), napatlal na lavici nějakou hnusnou hmotu. Ale nevadí. :-D


V květnu pojedu do Prahy recitovat španělskou básničku. Zatím z toho ani nejsem vystresovaná, ale prostě si přijdu jako debil, když si stoupnu před zrcadlo a trénuju si přednes. Jo a doufám, že už bude teplo, abych si na sebe mohla vzít něco pěknýho a nevypadala jak magor... A hlavně se neztratit v metru. Jo, sice tam bude i doprovod a ještě jedna holka, ale z vlastní zkušenosti vím, že se v metru dá ztratit i v pěti lidech plus s profesorkou.
Tak trošku i díky tomu nejedu na cyklistický kurz. Jsem za to opravdu ráda. Mnohem radši budu sedět v sekundě a čumět do zdi/dělat speciální cvičení z matiky, než abych si rozmlátila svou drahocennou kostru na byciklu někde ve škarpě. Ty běžky loni mi stačily a s extrémními sporty končím. :-D A příští rok na ty lodičky asi taky nepojedu.
Byla jsem na Zlatým štětci. To je kreslící soutěž se suchejma pastelama. Od toho dne je nesnáším. Téma bylo cirkus a já kreslila slona, na něm žirafu, na ní tygra a na tom lachtana, který ale vypadal jako slimák s ploutvičkama, a navíc to vypadalo, jak kdyby se hromadně pářili a ještě k tomu ta technika byla pěkně na nic (neumím to rozpatlávat, no). A na začátku se tam objevila moje bývalá strašidelná třídní ze základky a divila se, že se k ní nechci hlásit. S dnešní generací ,,teenagerů" to jde do háje - všichni hulej a smrděj a kdovíco všechno ještě dělají za rohem. Je to hrozný a říkejte si co chcete.
To mi připomíná ten den, kdy bylo ústřední kolo soutěže komorních dechovejch souborů a my jsme byli druhý (bez komenáře, jsme tři a diplom jsme dostali jen jeden) a dali nás do nějakých libereckých novin, ale dali tam blbou fotku. Oni totiž asi nevědí, jak vypadá klarinet. No ale tam nekouřil snad nikdo.:-D Už tenkrát jsem si říkala, že by to určitě stálo za článek, bohužel jsem si nevzala foťák a nezdokumentovala jsem tu úžasnou výstavu nástrojů, kde byla mimochodem například svislá příčná flétna (pro děti se skoliózou). Možná, že se do příští soutěže, která bude za tři roky, a kam se my už vůbec nemusíme dostat, dohrabu k tomu, že dám dohromady nějaký ten článek.
Posledně jsem psala něco o Superstar a tak si ani tentokrát neodpustím kousavou poznámku na závěr: Přenos od přenosu mě to zajímá čím dál tím míň. Navíc vyhodili Kristínu Debnárovou. A navíc se mi už asi čtyřikrát vyplnila moje předpověď na to, koho vyhodí, a pokaždé to bylo jasné ještě předtím, než tam něco zazpívali. Toť můj subjektivní názor (doufám, že mám to slovo správně).
A otázka nakonec - kolik je normální investovat do vlasový kosmetiky? Já jsem si koupila nějakej postřik na vlasy a kondicionér a moje krabička na peníze s nápisem ,,na kočičku!" se jaksi vyprázdnila.:'-D
Iris. A omlouvám se vám za ten nadpis.

 


Komentáře

1 Lou Lou | Web | 1. května 2013 v 15:37 | Reagovat

Jaaj, tak to máte hodně fajn poslední zvonění, u nás to vypadalo tak, že od čtvrtka, přes pátek a potom v pondělí před školou stáli lidi, vybíraly prachy, stříkali vońavky, ocet a vodu a dělali bordel :D
Omg! Kdybych tam jela, tak tě potkám, protože se tam jede i z naší školy, ah škoda, že tam nejedu:/
Fuj, já doufám, že nikdy nepojedeme nikam na kole, protože myslím ani nemám kolo a hlavně by to moje kolena nevydržely :D
Je to hrozný, ale nevim, mám ten dojem, že pro některý je to hulení vysvobození z reality.
Já ani nevim kdo je v superstar, vůbec mě to nezajímá. Porota stojí za prd (ať si říká kdo chce, co chce, ale co tihle lidi dokázali mimo ČR?) a navíc je to všechno jen o tom, kdo víc zaplatí.
Záleží na tom, jestli chceš mít dobrý a krásný vlasy, nebo je mít takový, jako já :D
krásná fotka, Iris :)

2 Lou Lou | Web | 8. května 2013 v 15:17 | Reagovat

Aww, já jsem ráda, že jsi mi odpověděla a že jsem viděla, že máš můj starý blog pořád v menu, moc mě to potěšilo!:)
Já mám ráda britský jména no :D A někdy i ty český :D
To já taky asi nebudu vědět, ale nějak to vycucnu z prstu:D :)

3 ichbincarlo ichbincarlo | Web | 12. května 2013 v 16:58 | Reagovat

děkuju:)
no nevím, jestli bude dobrej, každsopádně mám ho poprvé od téhle značky, tak uvidím :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama