Like a party

22. února 2013 v 18:49 | Iris |  (kni)hovna
*kdo má vymýšlet ty nadpisy?!
Pokaždé, když si otevřu nový článek a s nadějí na mě vybafne toto velké bílé okýnko, mám nezastavitelné nutkání aspoň něco napsat. To je ten důvod, proč mám asi tak dvacet rozepsaných článků, se kterýma nic nedělám a ani nemám v plánu nic dělat. Jenom si je tak občas otevřu... a čtu si těch pár začátečních řádků...
No dobře. Otevřu si velké bílé okýnko a pak si většinou přečtu téma týdne. Jako jenom ten název, články na téma týdne opravdu nečtu. Nudí mě ti intelektuálové z autorského klubu!! A jediné téma týdne, ke kterému jsem nějak smysluplně přispěla, byl Toaleťák. Problémy 21. století mě vážně k tvorbě neinspirujou!!
Potom napíšu pár prvních řádků, někam odběhnu a je to v háji. Teda v rozepsaných. A už to nikdy nedopíšu...
No ale dnešek jsem si vybrala, protože je takový hezký datum, což jsem si uvědomila na hodině literatury, protože jako jediná ze třidy si píšu do sešitů datum, protože potom si to tak zpětně procházím a sleduju, kdy jsem dělala růžové nadpisy a kdy zelené, a kdy ještě oranžové, protože to většinou střídám. Prostě je 22. 2. 2013. :-D
A ne, nechystám se rozebírat žádnou závažnou problematiku. Na to jsem si založila speciální sešit, protože můj deníček je naplněný... no, poslední dobou právě pouze datumy. Jenom bych na začátek ráda zmínila, když máte někoho rádi, znamená to mít o něho neustále starost, i když to po vás nikdo nechce, připadat si jako vtěrka, i když to vůbec není potřeba, porušovat nesmyslná pravidla a celé dny čekat na odpověď na zprávu - nebo ještě líp, na zprávu o doručení. Aspoň teda podle mého opravdu nechtěného výzkumu, který jsem nucena absolvovat.


Poslední týdny byly více-méně hektické a já byla zaneprázdněná, teda když nepočítám chvíle strávené ležením na kanapi u televize, kterých ale bylo minimum *ale určitě!* Například už asi čtyři úterky po sobě jsem nebyla ve škole a místo toho jsem se flákala někde na nějakých soutěžích. Za zmíňku stojí například dějepisná olympiáda, kde jsem do testu napsala, že mašle u staročeského kroje se jmenovala hejhula (kdo ví?), nebo olympiáda v AJ, kde jsem při mluveném projevu, kdy jsem si, mimochodem, stejně jako loni vylosovala téma Sport, řekla, že jsem přestala tančit, protože jsem se cítila jako hroch (a na následující otázku, jestli jsem někdy viděla tančícího hrocha, jsem odpověděla, že právě pokaždé v zrcadle). Taky jsem byla na soutěži komorních souborů, kde jsme bohužel dvakrát postoupili a teď naše trio čeká už jenom Česká Lípa - krajské kolo - příští úterý. Nechce se tam snad nikomu, kromě těch dvou. Grr!! Navíc koluje zvěst o tom, že budeme hrát v nějaký tmavý místnosti bez oken. Snad ještě horší, než sál s krvavou šmouhou na papíře na zdi, kde jsem hrála vloni sólo.
Taky jsem podělala test z biologie, protože jsem si z těch úterků, kdy jsem chyběla, nedoplnila sešit. Včera jsem psali a já tam vymýšlela úplně beznadějně věci jako "o-o-o-okostnice chrání kosti!" Ale budiž mi útěchou, že poslední dva testy se mi povedly na desítku, protože jsem se na ně připravovala. A mimochodem, mám devítku z fyziky. Nevím, jak se mi to povedlo, protože jsem se ani neučila. Asi byly moc lehký otázky.
Jo a dneska jsem udělala dobrý skutek, s jednou holkou jsem lítala sem a tam okolo sídliště a hledala nějaký pajzl, kam jí nějaká ženská z neznámého důvodu dovezla mobil. (Asi jsem jenom nechápavá.) Měla by mi bejt vděčná, jelikož jsem jí ještě ve středu řekla, že je blbá, protože nadávala mojí kamarádce a posmívala se jí a říkala jí, že je tlustá. Jako na základce, přesně tak.
Včera mi mamka koupila knížku. Konečně totiž vyšel třetí díl trilogie Drahokamy, Zelená jako smaragd. První dva díly jsem přečetla o vánočních prázdninách přesto, že nejsem žádná vášnivá čtenářka a že ty knížky měly každá tak 350 stránek. Tenhle díl jich má rovnou 400 a tak by mi mohl vydržet trochu dýl. Samozřejmě - doporučuju trilogii Drahokamy ;-).
Dneska bych to už mohla ukončit, aby to někdo četl. Na konec jen dodám, že 18. února oslavila 33. narozeniny Regina Spektor. I ♥ YOU REGINA!!
* a k tý fotce nahoře, je trošku debilní jako se fotěj všechny ty pubertální děsně cool holky, ale to neměla bejt... a jde tam hlavně o to, že ten obličej jsem nakreslila a pak jsem to samozřejmě upravila!!:-D
Registentianalism!!
*
 


Anketa


Komentáře

1 Lousie Lousie | Web | 25. února 2013 v 14:51 | Reagovat

Já se někdy nedohrabu ani k tomu. :D
Wow, to o sešitech..wow. Já jsem ráda že do nich vůbec píšu.
Ou lucky you, radši soutěže než školu. Nene, to jsi neřekla :D (a rozhodně jako hroch nevypadáš)
Biologie je moje slabá stránka, brb. Omg, tu holku bych asi profackovala.
Já nějak na nějaké ságy nebo tak nejsem, nebaví mě to číst :D
33? Páni, vypadá rozhodně na míň.

Perks of being a wallflower je i teď film, určitě se koukni je vážně skvělej.
A Wreck This Journal je taková jako 'udělej si sám' knížka :)

2 čokoládka^_^ čokoládka^_^ | Web | 28. února 2013 v 9:40 | Reagovat

Hezký blog :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama