And I walk the empty hallways

28. listopadu 2012 v 14:39 | Iris |  (kni)hovna
School is out
And I walk the empty hallways
I walk alone
Alone as always
There's so many lucky pennies
Lying on the floor
But where the hell are all the lucky people
I can't see them any more
Regina Spektor, School Is Out.
Už dlouho jsem to tu neviděla (nejde si nevšimnout!). Měla jsem dost ostatních starostí, a i když jsem někdy už začínala psát nový článek, vždycky jsem od toho upustila.... Převážně proto, že jsem za a. zjistila, že nemám čas, za b. zjistila, že nemám co psát, za c. zjistila, že psát vlastně vůbec nechci. Hlavně ne o sobě, protože moje články by byly zmatené a plné negativity. Neutápím se v depresích, jenom občas nevím, co se sebou mám dělat. A co s tím mám dělat.
Všechno je pořád stejné a zároveň jinak. Máme asi tak stodvacet kanálů na televizi, takže se koukám po večerech na travel channel nebo na duck tv (to je taková ta dětská televize, kde pořád běží takový ty hypnotický obrázky s uklidňující hudbou, například tam na spirále lítaj klavíry nebo tak). Babička se vrátila z Kalifornie, takže je o program postaráno - ale já jsem ráda, že pořád nesedím tady u počítače.
Dnešní odpoledne je ovšem výjimka, protože jsme ve škole skončili už po čtvrtý hodině (nějaká pedagogická rada) - a tak jsem si naplánovala "odpočinkové odpoledne" se vším všudy, protože jsem předevčírem nemohla vůbec usnout a celkově jsem už dýl tak unavená.... Nemusím dneska odpoledne zrovna usnout na tři hodiny, stačí jen tak ležet a nic nemuset dělat. (Kromě úděsné laborky z biologie.)
Napsala jsem pár básniček. Tak je opravdu v nejbližší době přidám. Jdu si je napsat do rozepsaných - aspoň ten hlavní text. Ale když na to zapomenu, znamená to, že nemám čas. Achjóóó....
Přidávám pár fotek, převážně starých, převážně divných.
Až se ztratím, hledejte mě v Buenos Aires. Adiós.
Iris.

Tohle ze mě zbylo....?


To je pokus o uměleckou fotku kusu sukně u mě v pokoji.
Věřte, že je to lepší, když je to rozmazaný.
A tohle už je dobrý. Jedním jsem si jistá; kdybych měla tmavě hnědý vlasy, tak si je zcela určitě obarvím na černo :-D.
No comment. Tohle mi chodí na mail :-D.

 


Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama