Lenka - Anything I'm Not

28. května 2012 v 20:59 | Iris |  Earworm
Gimme a break, a little escape,
I am so tired of being me.
I wanna be free, I wanna be new and different
Anything I'm not
Stejně jako u minulého příspěvku do rubriky Music, i od této zpěvačky jsem už jednu písničku (s krátkým článkem) zveřejňovala. Taky doporučuju poslechnout.... Lenka je totiž úžasná a já - i když jsem ji objevila už celkem dávno - jsem si to tak hezky uvědomila až teď. Možná, že nemá hlasový rozsah 5 oktáv a nezpívá chraplákem, ale něco na ní atypického přece jenom je - všechny její písničky jsou nakažlivě optimistické!! Mají chytlavou melodii (její první CD Lenka mně stačilo poslechnout jednou a už jsem si zpívala hlavní melodie většiny písniček - a pak jsem si ho chtěla poslechnout znovu a znovu) a většinou veselý text. Lenka rozhodně nezpívá o smrti, drogách, sebevraždě nebo zoufalství. Chápu, že i takové písničky jsou potřeba a i já si občas něco takového poslechnu, ale ruku na srdce, když se vrátíte unavení ze školy, nesete domů nějakou tu jedničku nebo nulu (dobře, u vás to bude asi čtyřka nebo pětka nebo co se to dává na "normálních školách") a navíc si na výtvarce málem uříznete prst (mně se to stalo dneska a nemůžu kvůli tomu psát ukazováčkem :-D), povzbudí vás potom poslech death-metalu?? I když někoho možná jo, mě ne a tak poslouchám Lenku. Ještě jednou - vřele doporučuju!!
Lenka (australská zpěvačka, mimochodem.... :-)) vydala už dvě alba - první, výše už zmíněné se jmenuje Lenka a druhé má název Two. Navíc v září 2011 uveřejnila na svých stránkách zprávu o tom, že je těhotná - takže by někdy teď měla rodit, jestli to počítám správně?! No, každopádně se těším na Lenčiny další hudební počiny. A doufám, že až porodí, napíše zprávu na svoje stránky....^^
To by pro dnešek bylo všechno. Možná, že v nejbližší době (+- týden, znáte mě) opět napíšu nějaké sáhodlouhé vyprávění z mého života.
Iris.
 


Komentáře

1 Dena Hviezdička Dena Hviezdička | Web | 30. května 2012 v 18:28 | Reagovat

Ďakujem za podporu.

2 Lousie Jones Lousie Jones | Web | 2. června 2012 v 10:34 | Reagovat

Úžasná písnička, jak jsi psala velmi chytlavá melodie :)
na jaké jsi škole, že máte nulu?
počítáš dobře, teď nějak by měla rodit:))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama