Everything is plastic and everyone's sarcastic

13. května 2012 v 17:59 | Iris |  fotoportfolium
Zaprvé, omlouvám se za týdenní stagnaci - ale myslím, že moji čtenáři jsou na to už celkem zvyklí. Zadruhé, nemám moc zážitků do "dlouhýho článku", ale doufám, že jednoho dne mít budu!! A zatřetí, nemám baterky do foťáku, což je asi nejhorší zpráva z těchto třech. Pozitivní na tom je, že mi došly 29. dubna, kdy jsem nacvakala spoustu fotek všeho okolo mně. Nafotila jsem makro snímky doslova všeho, co okolo mě leželo na posteli, takže některé fotky jsou opravdu trochu nesmyslné - ale to k mojí tvorbě už prostě patří!!
Na můj fotoblog se to dostane až později. Zkrátka - nikdo tam nechodí, takže to nemá cenu (ale před chvílí jsem přidala další sérii fotek, takže se nepřestávám snažit o návštěvnost). Pokud by vás to zajímalo, navštivte http://irisvirag.blog.cz - odkazů není nikdy dost.
No a další veledůležitá informace - poslechněte si nový singl & videoklip od Reginy Spektor. Najdete ho zde. Nemusí se vám to líbit, ale taky se vám můžu naprostou náhodou trefit do vkusu ;-).
A teď už ty fotky.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Pokus o nakreslení jednoho určitého člověka. Nevím, proč jsem to nakonec nevybarvila, ale asi jsem si řekla, že ty kytky na šatech bych nedala.... Přesto bych řekla, že je to 1) celkem povedené a 2) celkem podobné předloze.
Návrh na zelenozelené šaty, zepředu i zezadu - "aby to bylo aspoň trochu originální"! Nicméně - nedobarvené (asi jsem si říkala, že bych to už jenom zkazila) a dvě krajní fotky rozmazané - ta první celkem povedeně a ta poslední dost svinsky. Omlouvám se.... Asi jsem byla nervózní.
Opět se mi líbila černobílá. Ta druhá fotka je rozmazaná, ale líbí se mi tak.... Uvažuju, jestli nebudu některé fotky rozmazávat tímto stylem schválně.
Před nějakou dobou jsem vyhrabala starý "čmárací sešit" - asi z loňského školního roku - a našla jsem tam spoustu obrázků, které by stály za rekonstrukci. Tohle je první z nich, který se mi líbil nejvíc. Řekla bych, že jsem ho celkem vylepšila, i když ty postavy by mohla být o dost propracovanější, mít lepší proporce a hlavně - mít křídla, v originálu jsou to andílci a tady jsem na ty křídla zapomněla. Původně měla první postava
vyjadřovat zpěv, druhá tanec a třetí něco jako literární tvorbu, a zároveň něco jako tři rozdílné typy lidí.... No, zas tak úžasné to není :-/.
Zkrátka jednoduchá.
A tak jsem odkoukala z Tumblru pár debilovin!! Mimochodem - bylo pěkně těžký to nakreslit.
Už mám i nápis na Květen, aneb takhle si vzorně vedu deníček.... Už nevím ani, kdy jsem si to vymyslela, ale líbí se mi to. " V březnu zabřeznu, v dubnu to zhubnu" - to stojí pod nápisem Duben. (Samozřejmě, kdysi jsem vymýšlela lepší krátký básničky!!)

Můj makrofotogenický deníček, mám nafocené i celé stránky, ale to bych sem radši nedávala. Mám speciální zálibu v zaznamenávání toho, co kdo řekl, co jsem já komu řekla, různých rozhovorů (pokud možno co nejbanálnějších) a taky si velmi ráda zapisuju, co je za den - moje další úchylka - datum píšu snad i na toaletní papír (ale to už jsme se zamotali).... Zkrátka deníček.
Obrázek v deníčku, opět s datumem. Hipsterka!!
"Neměli tu knížku o čarodějkách jezdících na koních, tak jsem si přečetla něco od Erbena". Mimochodem, pořád se ještě čtou dívčí romány? Já teď čtu Poea, tak abych byla v obraze.... +Je to rozmazané, tak všem nakecám, že je to 'umělecký záběr' a oni mi budou věřit.

Blonďatá invaze přichází, možná že tu fotku s tak inteligentně umístěným popiskem časem smažu, nebo vyměním za jinou, na které není tak moc vidět do mého pokoje.
To by bylo všechno. Večer se budu koukat na Hlas - teda hlavně na Katku Demskou, protože dneska bude zpívat duet. Zítra máme ve škole naprosto nepochopitelné suplování. A v KappAhlu prý mají slevy, tak se tam dojdu podívat....
Jak tak koukám na ty popisky, snad v tom nebude moc velký zmatek. Sledujte blogy!!
Iris.
 


Anketa


Komentáře

1 miss thoughtful miss thoughtful | Web | 17. května 2012 v 14:22 | Reagovat

Ne. MŮJ ČLOVĚK. Jsi můj člověk, páni...
Taky chodím do sekundy (na šestiletej gympl), nejraději píšu - cokoliv... ale asi povídky, kddyž se pokouším o básničku, jsou to spíš takový výblitky mojí duše..)) Fotím moc ráda, ale na tebe, jak tak koukám, nemám...
Svůj deník miluju nadevšechno, taky si ráda zapisuju, co mi kdo řek :D, k datu si píšu i den, a vůbec, občas to může působit jako takový ty nepodstatný detaily, ale pro mě znamenaj hrozně moc...
Ty obrázky jsou supr, já si čmárám spíš tak pro uklidnění se, nedá se na to koukat... ale ty tvoje jsou úžasný. Moc se mi líběj ty tři andělský múzičky..
A máš úžasné vlasy!!:)

2 miss thoughtful miss thoughtful | Web | 17. května 2012 v 14:22 | Reagovat

K tobě budu ráda chodit..)*

3 miss thoughtful miss thoughtful | Web | 17. května 2012 v 14:25 | Reagovat

Jo a Regina,tu zbožňuju!! ;) Moc lidí ji nezná,docela se divím,když se o ní někde zmíním a ten dotyčný ví, o kom mluvím...
Sorry za ty tři komentáře, jak vidíš, jsem tak u vytržení :D, že píšu závisle na svých myšlenkových tocích

4 Lousie Jones Lousie Jones | Web | 20. května 2012 v 17:17 | Reagovat

mě zase došli baterky do ladičky na kytaře:D taky nějak okolo toho data :D
ta písnička, no je pěkná, ale asi si ji víckrát nepustím:D
panebože:O ty tak nádherně maluješ! fakt krásně:) a tvoje fotky jsou zajímavý, ty rozmazaný hlavně:) 'live your life and breath' je úžasný a to mi připomíná, že jsem tě followla na tumblr,)
dívčí romány..líbí se mi ty americké kraviny, ale jinak já čtu životopisy a 'staré' knihy..
ta poslední fotka je vážně úžasná:)

děkuju:)

5 kristýnka. kristýnka. | 20. května 2012 v 17:23 | Reagovat

děkuji terezko ♥ jinak krásné fotky hlavně ta poslední ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama