Smrdící panda se skořicí na tváři

30. dubna 2012 v 11:49 | Iris |  (kni)hovna
Nedávno jsem psala o začínajícím jaru (které se mi drze vecpalo "pod kůži" a nechtělo vylézt), a teď už to u nás v LBC vypadá na to, že bych pomalu měla začít psát o létě. Je u nás strašné vedro. A to úplně ve všem. I v triku s krátkým rukávem a šortkách, které mi včera babička vyrobila - případ SOS vedra. Co se týká mě a mému vztahu k letnímu období, shrnula bych to takhle: Jaro a podzim mám radši. Jenomže narozeniny mám v červenci. Tak.
Holub.
Týden byl teplý a docela nabitý. Vůbec mi neutekl, když se na to tak zpětně dívám!! V pondělí byly přijímačky, což znamenalo, že se k nám na školu nahrnulo strašně moc malých dětí (OK, asi se moc povyšuju :-D) a rozhazovaly tam kelímky z automatu po chodbách. Taky to znamenalo, že všechny třídy kromě nás někam šly. Buď na nějakou diashow, nebo otravovat lidi do města s charitativní akcí, nebo na výstup na Ještěd (nebo kam to lezli). Jenom sekunda hnila v poloprázdném gymplu.
V úterý se konalo něco podobného (jako přijímačky, abyste mě pochopili :-D), akorát kvůli tomu už žádná třída neodcházela - opět ani my. No jo, no.
+Mimochodem, v pondělí ráno jsem dostala desítku z fyziky za dobře vypočítaný příklad. Nutno přihlédnout k tomu, že ten vzoreček jsem si celý vymyslela a byl správně. Ne, nejsem geniální :-D.


Líbí se vám ty boty?! Mně strašně. Podle cizího názoru jsou asexuální.
Další dobrý den byla středa!! Ale asi jenom proto, že nám odpadnul tělocvik, jsem líná jako lenochod (nemám ráda přirovnání k praseti). Zbytek týdne už zdaleka tak klidný nebyl. Ve čtvrtek byla taková akce, která je pořádaná každý rok jako pietní vzpomínka na tragickou smrt jedné studentky (Byla to atletka a při tréninku prý seděla někde, kde neměla - v dosahu hodu kladivem. Můžete si domyslet, co se jí stalo - je to šílený.) Podstata celé věci je ta, že se z každé třídy vyberou 4 nejrychleji běhající lidi a ti musí běhat štafetu 4×400 metrů. Ještě jedna podstata celé věci je ta, že se díky tomu nemusí do školy a sedí se celé dopoledne na tribuně stadiónu a sleduje se, jak štafeta naší školy převážně prohrává s ostatními štafetami (nezamotala jsem to moc?!). Já osobně jsem neběžela (ještě abych běžela :-D to by bylo naposledy v mém životě, ten jejich příšerný oválek ;-D) a celou dobu jsem se pekla na tribuně. Měla jsem pocit, že mi moje tmavěmodré džíny samovolně vzplanou a já poběžím celou cestu až k nám na sídliště se zapálenýma lejtkama. (Proto jsem se přeorientovala na jarní oblečení, které pokud-možno nenosím už od Vánoc). Nakonec celá akce dobře dopadla a hlavně byla rozpuštěná.
Iris se znova učí kreslit.
Ovšem můj bezkonkurenčně nejdelší a nejnabitější den byl pátek *dlouze se nadechne a píše a píše a píše*. Ráno měli oktaváni poslední zvonění. Náš třídní nás před tím sice několik hodin občanský výchovy varoval (a doporučoval nám si vzít náhradní oblečení, což, jak se později ukázalo, nebyl nápad tak úplně k zahození!!), ale já jsem si říkala, že to bude určitě v pohodě - protože "loni to taky bylo v pohodě", i když jsem na to čuměla jako vyjevená. Takže jsem šla o trochu dřív, abych to všechno stihla obejít. Ještě doteď spílám svému mozku za to, že jsem byla tak blbá a celou dobu za sebou kromě batohu táhla ještě maxipytel s oblečením a botama na tělocvik, což mi zabraňovalo rychle se pohybovat a zdrhnout od plnění úkolů typu "snězte mozek" (=květák v červený omáčce) nebo "snězte lžičku skořice" (naštěstí byla možnost je uplatit, takže jsem utratila většinu svých peněz za to, abych o víkendu neblila skořici). Nakonec jsem se ale stejně nevyhnula kosmetickému zásahu od oktavánů, protože mi kvůli té skořici zbylo málo peněz. Vypadala jsem jako panda (měla jsem černý kruhy okolo oči :-D) a ještě k tomu jsem smrděla pánskou voňavkou. Dlouhý dne přede mnou :-D. Zkrátka.... Profesorský děti to mají těžký, když se na nich každá oktáva, co odchází, chce pomstít jejich mamince :-P.
+Ten česnek s kečupem, těstovina v povidlech a gumový medvídek (=věci, které jsem musela sežrat, když oktáva přišla k nám do třídy a patlala po nás skořici) mi nakonec nezpůsobily takové střevní problémy, jaké jsem předpokládala.
Moje oblíbená část mého oblíbeného obrázku.... Teď jsem si všimla, že ten andílek nemá křídla :-D!!
Po třetí hodině mě ještě čekala spellovací soutěž. Od začátku jsem tam odmítala jít, protože se mi ten nápad zdál (a stále zdá) strašně debilní. K mému zděšení jsem byla jedna z nejlepších. Vypadla jsem až, když jsem měla vyhláskovat slovo whistle, které jsem v životě neslyšela, a tak jsem ho zaměnila s whisper. No jo.... Škoda, že toto bylo jenom procvičovací kolo. To hlavní bude až někdy 18.května. Musím se naučit nazpaměť ten seznam 300 slovíček, který tam budou zadávaný. Řekla bych, že to celé je na zabití. Ale já to nějak zvládnu ;-D.
A potom jsem byla cca. tři hodiny ve městě, protože v pět mi začínal koncert na radnici (jo, tu pandu už jsem si umyla, ale smrděla jsem stále). Myslela jsem si, že to nebudu stíhat, ale nakonec jsem tam teda byla s takovým vražedným předstihem.... Nemusím snad ani psát, že bylo nejmíň pětsetpadesátpět stupňů ve stínu a mně se roztékaly ty zbytky mejkapu, které jsem si nesmyla s pandou. K tomu jsem ještě potkala B. s její kámoškou (B. je holka ze čtvrtý třídy, se kterou chodím do nauky a která mě vždycky kope a rve všechny končetiny.... Navíc jsme si podobný a tak si lidi myslí, že ona je moje příbuzná!!) a tak jsme se spolu dokopaly do obchodního domu, odkud jsem letěla máti naproti, do pizzerie, kde jsem opět dostala žaludeční nervózu neskutečnou, a pak k radnici. Pozitivní zpráva: Přišla jsem tam včas!! A byla jsem nervní jako nikdy, protože je jaro a já občas nemůžu udýchat svoje sóla (hráli jsme trio, panebože, že jsem to ještě nezmínila ;-D). Navíc jsme šli hrát až jako jedenáctý. Ale akce to nakonec byla krásná - přijeli nějaký hosti z Dánska a jejich publikum mě svým potleskem po odehrání našich lidovek málem rozbrečelo!! Fakt!! Nemusím snad ani psát, že jsem to nakonec s přehledem zvládla. Ufffff.
Trošku nevybarvená vzpomínka na lyžařský kurz, aneb i v létě se musím vracet na hory :-D.
Sakra, to je dlouhý jako prase!!!! Přečetli jste to?! Aspoň kousek?! No nevadí. Aspoň vidíte, že mám co psát, a že naštěstí nežiju ve stereotypu, což je pro mě celkem důležité. Jako další článek asi přidám hodně fotek "z mého života". Včera jsem totiž konečně dostala fungující baterky do foťáku a zdokumentovala všechno, co zrovna leželo okolo mě na posteli. Takže někdy během týdne.... Zítra máme ještě volno :-)**
Jinak, dneska jsem poprvé nevymýšlela nadpis půl hodiny (ale jenom čtvrt).
Iris.
 


Komentáře

1 Žan Žan | Web | 30. dubna 2012 v 14:26 | Reagovat

Mám oproti tobě hodně nudnej život xD
Je strašný vedro, ale když si vzpomenu na ty hnusný mrazy, tak za něj děkuju xD
Mě ten tejden utekl docela rychle, ostatně mě přijde, že to obecně strašně letí -.-
My byli v kině, když byli přijímačky xD Asi abysme nevystrašili ty ubohý studentíky xD Mimochodem, mi přijde, že ty děcka co jdou do Primy jsou rok od roku menší O_o
A pátek byl u nás taky stejnej. Teda nebyl tak drastickej, naštěstí xD Vyhla jsem se zásahu rtěnky na můj mejkap, i pocákání octem a vodou a voňavkou a nevím čím vším. Když jsem mu dala desetikorunu, tak ten kluk všem řekl, ať mě nechaj projít klidně pětkrát, že dobře platím xD xD Akorát mě pak dostalo, když druhou hodinu měli v tělocvičně program a pouštěli nám tam takový vzpomínkový video a bylo tam jak jeden kluk ve třídě vylezl střešním oknem na střechu. A ty vyděšený výrazy těch profesorů co tam byli, to bylo k nezaplacení xD Jen jsem si říkala, aby ten chudák nedostal ještě před maturitou ředitelskou důtku xD
Já vždycky mám na všechmo dost času a pak nestíhám xD Nebo se bojim abych nepřišla pozdě a přídu strašně brzo xD
Ty boty jsou boží^^ A taky pěkný kresby a fotka x) Holub xD Mi připomíná sebe xD S kámoškou teda xD Že jsme jako holubi, serem na všechno xD
Oops, promiň, trošku jsem se rozepsala xD

2 kristýnka. kristýnka. | Web | 30. dubna 2012 v 23:46 | Reagovat

ale seš .. promin že ti nenapíšu nic delšího a jsem celá spalená jediný pohyb mého těla mně bolíí :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama