Chvíle pro pohled dolů

21. dubna 2012 v 13:39 | Iris |  (kni)hovna
Další celkem úspěšný týden mám za sebou!! A když říkám celkem úspěšný, myslím tím to, co říkám.... Mám desítku z biologický laborky, což jsem vůbec nečekala!! Z té minulé jsem měla sedmičku, což je ještě celkem dobrá známka na to, že jsem jí psala pár minut před odevzdáním, ráno ve škole.... U téhle jsem se rozepsala, dokonce jsem přidala pár odborných keců o mitochondriích a vakuolách (našla jsem to někde na netu). Předpokládám, že profesor z toho měl ten mylný dojem, že tomu rozumím, a dal mi desítku. Vypadá to, že se chlubím, ale já jsem na sebe vážně pyšná :-D. Zvlášť proto, že jsem aspoň v něčem lepší než Šprtka, která se mě stále ptá na moje známky z biologie, aby si nahonila své sebevědomí. (Naštvaná může být o to víc, že já jsem lepší v jejím oboru!!)
To je ona, moje slavná laborka :-D.
V pondělí po nauce jsem šla k té kadeřnici - předpokládám, že minule jsem psala, že se tam chystám. Popravdě, šla jsem tam opravdu nervózní, a na klidu mi nepřidal ani narychlo sežraný Chickenburger, který jsem do sebe nacpala z hladu a potřeby do sebe něco nacpat (jak vidíte, hubnutí mi fakt nic neříká :-D). Když jsem přišla, ještě stále jsem nevěděla, co vlastně chci na té hlavě udělat. Vzala jsem si s sebou matku, protože jsem myslela, že mi bude chtít schválit barvu. Nicméně, zůstalo to na mě a na kaděřnici, která mě dosti vyděsila svým popisem toho, čím mi chtěla napatlat hlavu.... "No, namícháme tam tuhle (broskvovo-blonďatou) a tuhle (světle hnědou) barvičku a navrch dáme jenom tak na prosvětlení pár blonďatejch proužků - nebude to vůůbec vidět. A pod ofinu by se hodila tahle tmavě hnědá, uděláme tam takovej pruh...." I když to znělo celkem strašidelně, dopadlo to nad moje očekávání. Navíc se to vůbec nevymývá, jsem zvyklá na tu barvu z obchodu, která mi během cca. pěti prvních umytí barvila vanu na oranžovou. Jediná nevýhoda je, že když se to myje, vždycky se to přííšerně zacuchá a když to rozčesávám, mám pocit, že si urvu hlavu. Navíc mi to ta kadeřnice tak nastylovala, že jsem si to musela umýt, než jsem s tím šla do školy - bylo to vyžehlený, nagelovaný a nějak divně přehozený. A ten lak na vlasy, který ne-ná-vi-dím, nešel vymýt. Nepochybně ho tam mám ještě teď....
Zoufale jsem se snažila vám pořídit zase nějakou anonymní fotku (například takovou, jakou mám v menu), ale nemám baterky ve foťáku. Tak možná někdy jindy. Možná, že vy narozdíl od mých spolužáků uvidíte nějaký rozdíl, ve škole si toho všimli jen 2 (no možná 3) lidi. Co na to říct.


Chvíle pro pohled dolů.
V pondělí jsem mimochodem měla na výtvarce možnost pracovat na svém 3d papírovém modelu kuřátka. Hodinu jsme mezi tím asi tak třikrát neměli, a tak jsem měla strach z toho, že opět nebudu moct najít začátek svého "díla" a budu muset znova rozdělávat hnusnou papírovou kaši.... Což se nakonec nestalo. Našla jsem obě svoje papírové koule - vážně by se s nimi dalo zabíjet, vypadaly na to - a na důkaz mé manuální neschopnosti jsem je ještě jednou popatlala lepidlem a začala na ně lepit toaletní papír, měly to být peříčka. Děsně jsem se divila tomu, že to tam nedrží, tak jsem to napatlala herkulesem s vodou, a pak jsem se rozhodla slepit ty dvě koule ke sobě a dál už to nepotřebuje komentář :-D. Profesorka mi to uložila do nočníku (výtvarné rekvizity?!), abych si to někdy příště dodělala. Teď jsem koukala na suplování a výtvarku v pondělí nemáme, tak nevím....
Opět modelka z katalogu obchodu s punčochovým zbožím. Kresleno už před nějakou dobou.
Včera jsme měli zase projektový den týmů regionálního portfólia. Jednou jsem určitě psala, že už jsem na jednom byla a při té příležitosti jsem se ulila ze školy - a profesorka pravděpodobně pojala jakýsi dojem, že já jsem se na naší minulé výhře taky podílela a tak mě pustila i na ten druhý. Tentokrát to bylo na téma bible, opět bylo 5 škol, akorát jsme museli náš 10ti členný tým rozdělovat ještě na dvě půlky, což byl možná důvod, proč jsme to nevyhráli. No, vyhlašovaly se první tři místa a ten druhý tým z naší školy byl třetí (ještě pořád tomu rozumíte?!), takže my můžeme doufat, že jsme čtvrtý. Součástí programu byla i hodina mrznoucí přednášky v kostele, navíc si z nás dělali srandu, že nám dají ochutnat mešní víno, a nakonec nás nechali jenom zvonit na takový ty čtyři spojený zvonky. A taky na ten zvon na věži (vlastně jsme ani nelezli do tý věže, stačilo jenom zmáčknout takovej čudlík). Jestli tomu nedošly baterky, zvoní ještě teď.
Potom jsem tvrdla třičtvrtě hodiny v jídelně s A., L. a třema knedlíkama. Moje matka je jejich třídní.
Takhle se rozčiluju. Mimochodem - už mám i trojku!!
Takže jsem se včera vyhnula sprintu a skoku do dálky na tělocviku a kreslení kladkostroje, páky a kola na hřídeli (víc si nepamatuju) do testu z fyziky. Doufám, že takových dnů bude víc.
Teď už budu končit a vymýšlet nadpis. Sledujte blogy ;-).
Iris.
 


Komentáře

1 kristýnka. kristýnka. | Web | 21. dubna 2012 v 21:32 | Reagovat

Terezko,promin že ti ted'ka píšu úplně z jiného blogu ale nechce se mi zase odhlašovat a znova přihlašovat :D jsem poslední dny velice liný člověk :D taky se obdivuju že jsem to dokázala ale bojím se toho .. že zjistí kdo to psal .. na pc dneska ani včera vůbec nebyl takže to asi vůbec nečetl .. čož je škoda ale on ten okamžik příjde :) né vlásky mně netrápí ale :D tak .. všeci ze mně ted' mají krásku a já si na tohle označení nezvyknu :D děkuji ti terezko ♥ pro mně to hodně znamená .. i já též nemám vůbec čas :( měj se hezky :)

2 kristýnka. kristýnka. | Web | 22. dubna 2012 v 11:25 | Reagovat

Terezko,děkuji ti ♥ ty si opravdu zlatej člověk :* já vím že ti to asi příjde že jsem opravdu blázen a pořád se stěhuju ale já chci pokračovat v něčem co mně nejvíce bavilo .. a tady můžu .. chci začít znova a pár vzpomínek na to že mně v té době mněl někdo rád mi pomůže k tomu abych se k sobě nechovala tak jako jsem se chovala .. nebylo to jednoduché ale ty články a ty Vaše komentáře :) byla to ještě doba kdy to všechno nebylo ztracený - ale ted'ko už to je .. tento blog si vzal všechno co ve mně bylo a já to chci zpátky proto jsem se vrátila nová a přišla jsem si taky pro kus sebe který mi tento blog vzal :)

3 Žan Žan | Web | 23. dubna 2012 v 21:19 | Reagovat

Wow,úžasně píšeš,jakože máš skvělý písmo^^ Když to srovnám se svým škrabopisem... xD
Jo,nesnáším když se mi vymejvá barva x__x A já ještě k tomu,se svojí červenou palicí xD Hrůza. A hned mi to vybledne.
Chci taky umět kreslit:/:D Je to strašně hezký^^ Já kreslím jako prvňák -.-

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama