Tele Etel

8. února 2012 v 20:59 | Iris |  Šuple
Tele Etel
.
Máme doma tele,
říkáme mu Etel.
Nechová se směle,
pořád žere jetel.
.
Jednou za ní přesně v půl
přišel jeden drzý vůl.
Povídá jí: "Hele, Etel,
proč furt jenom žereš jetel?
Proč nechodíš do pole?"
.
Kdyby Etelina máma
neučila v kraví škole,
Etel by řekla jen: "Helevole,
neotravuj, nechodím tam s váma."
.
A tak klidné tele Etel
postaru zas žere jetel.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Takže, tohle je moje další básnička - příspěvek do rubriky Básničky (překvapivě). Podle starších zdrojů jsem jí napsala 29. ledna 2011, takže před rokem a něco málo. Opět to není nic jiného než hra s rýmy, který mě toho dne zrovna napadaly. Nepíšu moc epicky založený texty (hlavně básničky), takže ani Tele Etel není výjimkou - i když to není jedna z těch nejbezvýznamovějších, který mám na skladě. I když to není nic extra, dalo by se určitě říct, že se za ní nestydím a že si myslím, že se povedla.
Doufám, že jste na mě úplně nezanevřeli, když jsem od pátku nenapsala.... I když je to hrozné, já vím. Jako vždycky toho mám docela dost na práci, že jsem ráda, že si vůbec na blog můžu udělat čas. Do desátýho musím dopsat svůj článek o lyžáku do školního časopisu, a teď jsem se ještě dozvěděla o další práci kterou by bylo dobrý udělat, takže vážně nevím. Plus mám i materiály na deníčkovej článek, ale ten - pokud ho vůbec stihnu napsat - napíšu na ten neoficiální blog (adresu máte v menu). A slibuju doufám, že se někdy už konečně vrhnu na ten týdeník. Až se to zklidní.
Mějte se a sledujte blog, a za každý komentář budu ráda, teda pokud bude milý :-D. Jinak ho samozřejmě smažu - to se klidně přiznám, haha :-P.
Iris.


 


Anketa


Komentáře

1 kristýnka. kristýnka. | Web | 15. února 2012 v 15:50 | Reagovat

dobře :) děkuji Terezko ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama