Titulek článku nesmí být prázdný.

11. ledna 2012 v 18:19 | Iris |  (kni)hovna
Rozhodla jsem se zkusit novej způsob psaní "deníčkovejch" článků do (kni)hovny. Uvidíme, jak se osvědčí, ale myslím, že každopádně se mi to bude líp, rychlejc a přehledně psát. Možná se to ale neosvědčí vůbec a tohle bude jediný článek napsanej tímhle způsobem. Dost keců. Obrázek a článek ;-).
+ Omlouvám se za ten nadpis, ale jakej jsem měla dát?!?
pretty
Neděle 8.1. Celej den jsem patrně seděla doma a přemýšlela o tom, co bude až bude lyžák a že si stoupnu do průvanu a budu skákat na jedný noze, abych byla nachlazená a měla vyvrknutej kotník.
Pondělí 9.1. Naprosto obyčejnej den. A únavnej. Koncem každý hodiny se klepu a čekám, až skončí. Naštěstí mám dvojhodinovku výtvarky. Co jsem nakreslila sem můžu klidně někdy zveřejnit, ale až to dostanu domů. A pak jsem šla na pitomou nauku do pitomý hudebky.
Úterý 10.1. Složitej den. První dvě hodiny jsem dělala anglickou olympiádu - školní kolo, spočívalo to v mluvním cvičení, poslechu a testu. Nejúžasnější paradox. Moje drahá máti je učitelka angličtiny na naší škole. Když jsme se losovali do toho mluvního cvičení, vytáhla jsem si číslo 1 a téma family :-D.
Mimochodem, po pěti hodinách školy byl den otevřenejch dveří, na čemž jsem se taky podílela - strávila (a otrávila) jsem cca. 3 hodiny v ateliéru. A pak mě čekaly ještě dvě hodiny tria v hudebce. A pak jsem spala. To si ještě pamatuju.
Jó a ještě si pamatuju, že mám novýho fialovýho poníka od MLP z mekáče ;-D.
Středa 11.1. To je dneska. Dozvěděla jsem se, že budu muset dělat asi nějakou další věc do školy. Naštěstí z toho bude nakonec týmová práce ve dvanácti lidech. Jsem tam nejmladší, takže předpokládám, že nebudu muset dělat moc věcí. A postoupila jsem v tý olympiádě, co jsem dělala včera. Dozvěděla jsem se to tak, že mi ta šprtka začala gratulovat. A já "panebože k čemu mi zas gratuluješ?!" Komická situace :-D.

No, takže takhle asi. Myslela jsem si, že to bude delší, promiňte. Teď se jdu koukat na Marinu. Tu blbou kolumbijskou telenovelu. A na závěr asi; mně to takhle vyhovuje. A pár obrázků, o který bych se s vámi ráda podělila. A vím, že né všichni sledujete můj Tumblr.


 


Komentáře

1 --d°enda-- --d°enda-- | Web | 12. ledna 2012 v 13:09 | Reagovat

moc pěknej blog ... :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama