Článek bez tématu

20. prosince 2011 v 15:59 | Iris |  (kni)hovna
Včera jsem si tady rozepsala článek. Samozřejmě jsem ho zase nedopsala. Neměla jsem čas, jako vždycky, když se musím někam připravovat někam na další den. A když sedím u PC hodinu a mám teprve deset řádků... To je trochu blbý. Takže dneska to snad doopravdy dopíšu - napíšu ;-).
Tenhle článek asi nebude k žádnému tématu. Minule jsem psala o Vánocích, předtím o sněhu, ještě předtím o kdovíčem, ale teďka to opravdu bude pouze smršť mixu informací, který se mi vyrojí v tom čímsi pod oranžovýma vlasama; takže pokud chcete číst nějaký inteligentní článek který vám s něčím pomůže, neplýtvejte zrakovýma buňkama zde.
Dneska jsem musela vstát hrozně moc brzo. Až to skoro bolelo ;-). Né vážně, chodím spát dost pozdě a vstávám dost brzo. Dneska to bylo proto, že naše třída byla (exkluzivně :-D) vybraná na nějakou olympiádu mládeže. Naštěstí jsem se nemusela účastnit žádný sportovní disciplíny, protože na mě se radši zapomnělo. Já bych stejně nechtěla. Když jsem posledně stála na bruslích, myslím, že jsem hned upadla. A skákat do dálky bych nechtěla, protože bych taky upadla. Mám to složitý,
Takže jsem na místě konání jenom tak stála a mrzla. I když ne tak moc, udělala jsem dobře, že jsem se pořádně nabalila. Mrzla jsem jenom ráno na terminálu MHD, kde jsme měli sraz.
Zpátky do centra města, odkud jsme přijeli, jsme se museli vracet sami. Teda sami, ale stejně jsme šli všichni pohromadě. Já MHD moc nejezdím a tramvají už vůbec, takže jsem nevěděla, která tramvaj jede kam a jak a proč a jestli se ten vagón náhodou neodpojí, takže nakonec jsem zůstala viset na chytací tyči a jela jsem neznámo kam (doufajíc, že tam, kam chci).
Jo, jo, samozřejmě, že jsem se dostala ve zdraví (fyzickém/psychickém) do centra. Pak jsem se na to vykašlala a míst toho, abych jela do školy na oběd jsem se stavila v krámě a koupila si nějaký sendviče s fazolema.
Zejtra bude asi dost divokej den. Máme každoroční školní vánoční turnaj ve vybíjený.:-D Tomu se říká sebevražda celý školy, kdybyste nevěděli. Nemám ráda vybíjenou. Navíc letos mám debilní tým - prostě nemám ráda jednu krávu ze třídy a nechci s ní bejt na jednom metru čtverečním, natož ve družstvu na vybíjenou, kde na mě bude mít navíc furt blbý kecy, já jí znám. A můžu stopadesátkrát slyšet, že se s takovou vypatlanou osobou nemám zabývat. Vám to jde, jenom tak někoho odstranit si z myšlenek?!? Prosím pěkně o návod.
Myslete na mě. Jako já to asi přežiju, ale mým nervům se někdy nedá poručit, takže jsem potom vynervovaná, i když naprosto zbytečně - ono vlastně v tomhle turnaji vůbec o nic nejde.
Večer budu balit dárky. Mám jich asi tak šest a pokud mi z toho nejebne, zabalím jich všech šest. Tipuju, že po prvních dvou se na to budu chtít vykašlat.
To to dneska šlo rychle.
Iris.
 


Komentáře

1 Lied Lied | Web | 22. prosince 2011 v 8:28 | Reagovat

Náhodou moc fajn článek!:) A k té "krávě", asi si typuji dobře , že je to nějaká namyšlená holka, kterou všichni obdivují? No, vtip je v tom, ji ignorovat. Nenech se ničím rozhodit, žádnýma narážkami, prostě ničím. Když si všimne toho, že ji absolutně ignoruješ, přestane. Jen je teda asi těžké to vydržet, kdo ví co ti všechno říká..
Ty máš šest dárků? :D Achjo, já mám jen 4 a jsem za to fakt moc vděčná..Peníze se mi v tomto období nějak ztrácí pod rukama :/..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama