Dost jako dost, heh.

10. listopadu 2011 v 22:29 | Iris |  (kni)hovna
Ahoj :-). V první řadě se vám všem chci omluvit za to, že jsem posledně psala v sobotu. Já vím, že je to prostě dlouho... Takže jsem si řekla, že konečně opět napíšu ;-).
Zaprvé. Mám toho v poslední době vážně dost. Dost jako dost :-D. Jsem tak trochu hotová. Začátkem tejdne jsem neměla čas napsat, protože jsem dopoledne chodila s primou do bazénu a pak jsem musela ještě do školy a domů jsem se vracela unavená, protože co se týká plavání, moc ve formě zrovna nejsem. Dneska jsem už do bazénu nešla, z důvodu čistě intimního :-D. Jsem docela ráda, ale příští rok to budu muset pravděpodobně absolvovat znovu. Hmmm.
Zadruhé. Připravuju článek do školního časopisu. Loni už jsem tam sice měla zveřejněnou jednu básničku, ale s tou nebylo takovýho vyřizování. Co se týče slohu, troufám si říct, že jsem celkem dobrá (jinak by si mě nevybrali do redakce), ale stejně se žádnej můj článek neobejde bez padesáti tisíc e-mailů... Takže to mě taky trochu brzdilo v aktivitě na blogu, ale teď už je článek snad hotovej, tak budu mít možná víc času.
Zatřetí... Dneska večer můj článek asi stojí za houby, co se slohový správnosti týče. Před chvilkou jsem dopsala beletrizovanej životopis Červený Karkulky, kterej jsem měla mít hotovej už v úterý, ale to jsem byla v tom bazéně, takže jsem si na to vzpomněla až včera a dneska jsem musela profesorce kecat, že "mi ten papír leží na stole". No jo. Jednou za čas se to podle mě může. Doufám, že za to dostanu aspoň osmičku, dala jsem si si tím fakt záležet. Jsem vyžvejknutá. Heh.
No, tenhle článek je opravdu krátkej, ale zvykejte si. Až budu mít víc zážitků a až se tenhle blog trochu zaběhne a získá čtenáře, budou delší články.
Btw, chystám se doplnit oblíbené stránky do menu. Pokud se mezi nimi objeví váš blog... Máte super blog :-D!!
Mějte se hezky a choďte sem :-D.
Iris.
 


Komentáře

1 you-now you-now | E-mail | Web | 10. listopadu 2011 v 22:36 | Reagovat

Mám to doma na stole, to známe :D

2 Aki Mitsuko Aki Mitsuko | Web | 12. listopadu 2011 v 20:25 | Reagovat

Taky to znám, času je pořád míň a míň -___-" zvlášť v devíce, to píšeme každý den test .. asi se z toho zachvíly zcvoknu. Jak ráda bych chodila zase na plavání! Bavilo mě to, ale teď tam už nechodíme .. naposledy jsme byly na plaváků někdy na prvním stupni :D .. Teď musím chodit se třídou do tanečních, protože si náš ředitel usmislel, že budeme mít taky svůj plas po vzoru maturiťáku :/ .. bože, jak mě každé úterý bolej nohy z těch podpatků!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama